HAKKIMIZDA

Denediğiniz diğer tüm likitleri unutun! Likitless’ın benzersiz aroma ve buhar deneyimini yaşamak için hemen sipariş verebilirsiniz.

%100 el yapımı olmasının yanı sıra en yüksek kaliteli bileşenlerden oluşan Likitless, içeriğinde sağlığa zararlı olabilecek hiçbir katkı maddesi bulundurmamaktadır. Özen ve titizlikle hijyenik bir ortamda üretilen, tamamı %100 “Merck” bileşenlerden oluşan likitler, MAX VG (Aromalar dahil ortalama 85-15 VG-PG) oranlarına sahiptir. (Yaz Oranları 80/20‘dir)

Likitless, yaklaşık 2 yıl süren deneysel çalışmaların bir sonucudur. Yoğun uğraş ve çabalar sonucunda ortaya çıkartılan ürünlerimizi gururla sunuyoruz.

 

Not: Likitless bünyesine daha sonradan eklenen Circle ve LikitEra markaları da Likitless önderliğinde, aynı kaliteye sahip diğer markalardır. Denemeyi ihmal etmeyin!

 

Kargo Ücretleri:

Yılbaşı itibari ile kargo firmalarının neredeyse %50 fiyat artışları yüzünden, Likitless.net'ten yapılan siparişlerin kargo ödemeleri de bu durumdan etkilenmiştir. Anlaşmalı kargolarımızın gönderi bedelleri 20-30 TL arasında sistemimize yansımaktadır. Likitless.net yönetimi olarak elimizden geleni yapmaya çalışsak da 199 TL ve altı siparişlerin gönderim bedellerini 19.90₺'ye sabitlemiş olduğumuzu belirtmek isteriz. 199₺ ve üzeri siparişler ücretsiz kargo ile gönderilmeye devam edilmektedir.

Teslimat: 

COVID-19 süreci ile alakalı olarak kargo firmalarında yaşanan ciddi yoğunluklar yüzünden, Likitless'net üzerinden verilen siparişlerin size ulaşması 48-72 saat arasında değişebilmektedir. Bilgilendirmeler sizlere mail yolu ile sürekli aktarılmaktadır. Sizden ricamız, Online Destek kanalımızı diğer müşterilerle de ilgilenebilmek adına, kargolarınızın durumunu sürekli olarak sorgulamamanız yönündedir. Anlayışınız için teşekkürler.

-Likitless Ekibi