Basit Mukayeseler: Elektronik Sigara ve Klasik Sigara

Elektronik sigaranın Premium Likit ilk defa parladığı andan beri süregelen bir mukayese vardır: Sigara mı? Yoksa Elektronik sigara mı? Hangisi daha az zararlı?

İngilizce ve Türkçe binlerce makale, araştırma, belgesel ve haberlere konu olmuş bu karşılaştırmada, tartının daha zararsız kısmında ağırlığını çoktan koymuş olan taraf elektronik sigaradır.

Sıkıcı nüanslar yada bilimsel verilerin kompleks cümleleri ile sizleri sıkmayacağım. Artık ün kazanmış olan bu mukayeseye, en basit şekilde değineceğiz. Hülasa olarak bakacağız ve uzatmayacağız.

Hemencecik başlamak lazım gelirse, sigara içenlerin baş problemlerinden biri olan koku sorunu e-sigara da mevcut değildir. Aksine çeşitli aromalardaki likitler ile birlikte, çevreye hoş kokular yaymaktadır.

Sigaranın aksine binlerce zehirden ayrıştırılmıştır. Ki bu büyük, muazzam boyutlarda büyük bir artıdır. Keza sağlık her şeyin başında gelir.

Aslına bakarsanız yukardaki maddeden sonra yazdıklarım, işin çileği ve kremasıdır.

Çilek olan kısım ise maddiyat bölümüdür. Ülkedeki artan sigara fiyatlarını baz alırsak, uzun vadede elektronik sigara cebe faydalıdır.

Kreması ise evde içildiği takdirde sigara dumanı gibi çevredekilere zarar vermez. Keza duman ile buhar arasında fark vardır ve elektronik sigaradan üflenen gaz, buhardır.

Bunlar gibi onlarca hatta yüzlerce sebep bulabilirsiniz. Ancak en çarpıcı ve en netleri bunlar olduğu için paylaşılmasında faydalı olabileceğini düşündüm. Premium Likit Likitless!

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Kargo Ücretleri:

Yılbaşı itibari ile kargo firmalarının neredeyse %50 fiyat artışları yüzünden, Likitless.net'ten yapılan siparişlerin kargo ödemeleri de bu durumdan etkilenmiştir. Anlaşmalı kargolarımızın gönderi bedelleri 20-30 TL arasında sistemimize yansımaktadır. Likitless.net yönetimi olarak elimizden geleni yapmaya çalışsak da 199 TL ve altı siparişlerin gönderim bedellerini 19.90₺'ye sabitlemiş olduğumuzu belirtmek isteriz. 199₺ ve üzeri siparişler ücretsiz kargo ile gönderilmeye devam edilmektedir.

Teslimat: 

COVID-19 süreci ile alakalı olarak kargo firmalarında yaşanan ciddi yoğunluklar yüzünden, Likitless'net üzerinden verilen siparişlerin size ulaşması 48-72 saat arasında değişebilmektedir. Bilgilendirmeler sizlere mail yolu ile sürekli aktarılmaktadır. Sizden ricamız, Online Destek kanalımızı diğer müşterilerle de ilgilenebilmek adına, kargolarınızın durumunu sürekli olarak sorgulamamanız yönündedir. Anlayışınız için teşekkürler.

-Likitless Ekibi