Basit Mukayeseler: Elektronik Sigara ve Klasik Sigara

Elektronik sigaranın Premium Likit ilk defa parladığı andan beri süregelen bir mukayese vardır: Sigara mı? Yoksa Elektronik sigara mı? Hangisi daha az zararlı?

İngilizce ve Türkçe binlerce makale, araştırma, belgesel ve haberlere konu olmuş bu karşılaştırmada, tartının daha zararsız kısmında ağırlığını çoktan koymuş olan taraf elektronik sigaradır.

Sıkıcı nüanslar yada bilimsel verilerin kompleks cümleleri ile sizleri sıkmayacağım. Artık ün kazanmış olan bu mukayeseye, en basit şekilde değineceğiz. Hülasa olarak bakacağız ve uzatmayacağız.

Sigara içenlerin baş problemlerinden biri olan koku sorunu e-sigara da mevcut değildir. Aksine çeşitli aromalardaki likitler ile birlikte, çevreye hoş kokular yaymaktadır.

Sigaranın aksine binlerce zehirden ayrıştırılmıştır. Ki bu büyük, muazzam boyutlarda büyük bir artıdır. Keza sağlık her şeyin başında gelir.

Aslına bakarsanız yukardaki maddeden sonra yazdıklarım, işin çileği ve kremasıdır.

Çilek olan kısım ise maddiyat bölümüdür. Ülkedeki artan sigara fiyatlarını baz alırsak, uzun vadede elektronik sigara cebe faydalıdır.

Kreması ise evde içildiği takdirde sigara dumanı gibi çevredekilere zarar vermez. Keza duman ile buhar arasında fark vardır ve elektronik sigaradan üflenen gaz, buhardır.

Bunlar gibi onlarca hatta yüzlerce sebep bulabilirsiniz. Ancak en çarpıcı ve en netleri bunlar olduğu için paylaşılmasında faydalı olabileceğini düşündüm. Premium Likit Likitless!

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yaşanılan yoğunluk, hammadde tedariklerinde yaşanılan sıkıntı ve gecikmeler yüzünden verilen bazı siparişlerin kargosunda gecikme yaşanmaktadır. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışsak da bazı aksilikler yüzünden bu gecikmeler yaşanabilmektedir. Siparişler verildiği andan itibaren en geç 48 saat içinde kargoya verilmekte ve gerisi kargo şubesine kalmaktadır. Online desteği sürekli kargo durumunu sorarak meşgul etmemenizi sizden rica ederiz. Sürekli kargo durumunu sorduğunuzda kargonuz daha erken çıkmamaktadır. Bu konuda sizden biraz sabır beklemekteyiz. Kargonuz çıktığında size mail yolu ile iletilecektir. Spam maillerinizi de kontrol etmeyi unutmayınız.

 

 

 

Sabrınız için teşekkürler.

 

 

Likitless'a olan ilginiz için teşekkürler. Keyifli ve sağlıklı buharlamalar


 

Likitless Ekibi