Basit Mukayeseler: Elektronik Sigara ve Klasik Sigara

Elektronik sigaranın Premium Likit ilk defa parladığı andan beri süregelen bir mukayese vardır: Sigara mı? Yoksa Elektronik sigara mı? Hangisi daha az zararlı?

İngilizce ve Türkçe binlerce makale, araştırma, belgesel ve haberlere konu olmuş bu karşılaştırmada, tartının daha zararsız kısmında ağırlığını çoktan koymuş olan taraf elektronik sigaradır.

Sıkıcı nüanslar yada bilimsel verilerin kompleks cümleleri ile sizleri sıkmayacağım. Artık ün kazanmış olan bu mukayeseye, en basit şekilde değineceğiz. Hülasa olarak bakacağız ve uzatmayacağız.

Sigara içenlerin baş problemlerinden biri olan koku sorunu e-sigara da mevcut değildir. Aksine çeşitli aromalardaki likitler ile birlikte, çevreye hoş kokular yaymaktadır.

Sigaranın aksine binlerce zehirden ayrıştırılmıştır. Ki bu büyük, muazzam boyutlarda büyük bir artıdır. Keza sağlık her şeyin başında gelir.

Aslına bakarsanız yukardaki maddeden sonra yazdıklarım, işin çileği ve kremasıdır.

Çilek olan kısım ise maddiyat bölümüdür. Ülkedeki artan sigara fiyatlarını baz alırsak

Koupit viagru bez předpisu

, uzun vadede elektronik sigara cebe faydalıdır.

Kreması ise evde içildiği takdirde sigara dumanı gibi çevredekilere zarar vermez. Keza duman ile buhar arasında fark vardır ve elektronik sigaradan üflenen gaz, buhardır.

Bunlar gibi onlarca hatta yüzlerce sebep bulabilirsiniz. Ancak en çarpıcı ve en netleri bunlar olduğu için paylaşılmasında faydalı olabileceğini düşündüm. Premium Likit Likitless!

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Önemli Uyarı, Lütfen Okuyunuz!

 

Verilen siparişler 2 iş günü içinde kargoya verilmektedir. Tüm bilgilendirmeler mail yolu ile size iletilir.

Teknik destek haricinde lütfen aşağıdaki soruları sürekli olarak online desteğe ve wapp destek hattına sormayınız!

1) Kargo ne zaman çıkacak? ( 2 iş günü içinde çıkacak. Mailinize bilgilendirmeler gelecek)

2) Ödemem hala onaylanmadı? (Ödemeleriniz hemen onaylanmakta ve bilgilendirmeler mailinize gönderilmekte.

3) Cuma günü ve hafta sonu verilen siparişler ancak pazartesi günü yola çıkar.

4) Sipariş verdim hemen bugün kargoya verir misiniz? (Elimizden geldiğince aynı gün kargoya veriyoruz. Vermemişsek 2 iş günü içinde çıkar. Mail bilgilendirmelerini takip ediniz.

5) Sipariş verdikten sonra lütfen sabırla bekleyiniz. Her bir aşamayı online desteğe ve wapp hattımıza sormayınız. Diğer müşterilerle ilgilenecek zamanımız kısıtlı oluyor.

6) Wapp aramalarına kapalıyız. Lütfen arama yapmayınız. Yalnızca mesaj bırakınız.

7) Kargo konusunda sürekli soru soran kişilerin siparişleri tarafımızca iptal edilebilir ve ücretleri iade edilebilir. Bu konudaki hakkımızı saklı tutmaktayız.

8) İş yükümüzü azaltmak adına lütfen bu maddeleri göz önünde bulundurunuz. Likitless'a olan ilginiz için teşekkürler. Keyifli ve sağlıklı buharlamalar dileriz.