Likitler ve uyum sağladığı yerler!

Likit Opsiyonlarının Yakıştığı Zaman ve Mekanlar

Premium likitlerin avangart isimlerinden olan Likitless ve LikitERA markasının, malum olunduğu üzere birden fazla likit çeşidi mevcuttur.

Bir tık uzağınızda olan likit aromalarının; ruh hali, zaman, mekan ve fiziksel haz anı olarak kullanım yerleri kişiden kişiye değişir. Ancak belli aromaların, belli anlarda ekstra zevkinin olduğu da su götürmez bir gerçek. Birkaç misal vermek lazım gelirse:

Brain Drain: Tatlı krizlerine son verir. Tadı damağında kalan akşam yemeklerinin ve arkadaşların samimi sohbetleri ile taçlanmış anların ardından, dumanı üstünde demli bir çayın yanında muazzam gider.

Bust A Nut: Yorgun bekleyişlerin yegane yoldaşı olan bu likitimizde, gün içinde yorgun hissedilen her anda, bir nebze enerji ile birlikte keyfini yanında getirdiği çokça tecrübe edilmiş bir gerçektir…
Fondü: Yaz aylarının vazgeçilmez tadı olan fondü aroması, manzaraya karşı ve müzik eşliğinde tam bir Muddy Waters şarkısı hazzı yaşatıyor. Naçizane öneri olarak, ılık buharda tüketilmesini öneriyorum.
Fresh Master: Taze tatların şahı olan bu aromamızda, Newyork Cheescake’in

Loong Island: Nar likörü ve kırmızı orman meyvelerinin eşsiz uyumunu, uzun yaz gecelerinizde tüketebilirsiniz. Fondü likiti gibi, loong island likitini de ılık buharda içmenizi tavsiye ederim.

Vanilla Sky: Ve geldik yazarın favori likitine… İlk tattığım Likitless aromasıdır. Vanilya ve fıstık ezmesinin muazzam uyumunu ciğerlerime ilk çektiğim andan beri, tat repertuarım en özel sayfalarında yerini almıştı. Kahve veya dondurmanın yanında çok uyumludur. Kesinlikle ve şiddetle tavsiye ederim.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir