Likitler ve uyum sağladığı yerler!

Likit Opsiyonlarının Yakıştığı Zaman ve Mekanlar

Premium likitlerin avangart isimlerinden olan Likitless ve LikitERA markasının, malum olunduğu üzere birden fazla likit çeşidi mevcuttur.

Bir tık uzağınızda olan likit aromalarının; ruh hali, zaman, mekan ve fiziksel haz anı olarak kullanım yerleri kişiden kişiye değişir. Ancak belli aromaların, belli anlarda ekstra zevkinin olduğu da su götürmez bir gerçek. Birkaç misal vermek lazım gelirse:

Brain Drain: Tatlı krizlerine son verir. Tadı damağında kalan akşam yemeklerinin ve arkadaşların samimi sohbetleri ile taçlanmış anların ardından, dumanı üstünde demli bir çayın yanında muazzam gider.

Bust A Nut: Yorgun bekleyişlerin yegane yoldaşı olan bu likitimizde, gün içinde yorgun hissedilen her anda, bir nebze enerji ile birlikte keyfini yanında getirdiği çokça tecrübe edilmiş bir gerçektir…
Fondü: Yaz aylarının vazgeçilmez tadı olan fondü aroması, manzaraya karşı ve müzik eşliğinde tam bir Muddy Waters şarkısı hazzı yaşatıyor. Naçizane öneri olarak, ılık buharda tüketilmesini öneriyorum.
Fresh Master: Taze tatların şahı olan bu aromamızda, Newyork Cheescake’in

Loong Island: Nar likörü ve kırmızı orman meyvelerinin eşsiz uyumunu, uzun yaz gecelerinizde tüketebilirsiniz. Fondü likiti gibi, loong island likitini de ılık buharda içmenizi tavsiye ederim.

Vanilla Sky: Ve geldik yazarın favori likitine… İlk tattığım Likitless aromasıdır. Vanilya ve fıstık ezmesinin muazzam uyumunu ciğerlerime ilk çektiğim andan beri, tat repertuarım en özel sayfalarında yerini almıştı. Kahve veya dondurmanın yanında çok uyumludur. Kesinlikle ve şiddetle tavsiye ederim.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Kargo Ücretleri:

Yılbaşı itibari ile kargo firmalarının neredeyse %50 fiyat artışları yüzünden, Likitless.net'ten yapılan siparişlerin kargo ödemeleri de bu durumdan etkilenmiştir. Anlaşmalı kargolarımızın gönderi bedelleri 20-30 TL arasında sistemimize yansımaktadır. Likitless.net yönetimi olarak elimizden geleni yapmaya çalışsak da 199 TL ve altı siparişlerin gönderim bedellerini 19.90₺'ye sabitlemiş olduğumuzu belirtmek isteriz. 199₺ ve üzeri siparişler ücretsiz kargo ile gönderilmeye devam edilmektedir.

Teslimat: 

COVID-19 süreci ile alakalı olarak kargo firmalarında yaşanan ciddi yoğunluklar yüzünden, Likitless'net üzerinden verilen siparişlerin size ulaşması 48-72 saat arasında değişebilmektedir. Bilgilendirmeler sizlere mail yolu ile sürekli aktarılmaktadır. Sizden ricamız, Online Destek kanalımızı diğer müşterilerle de ilgilenebilmek adına, kargolarınızın durumunu sürekli olarak sorgulamamanız yönündedir. Anlayışınız için teşekkürler.

-Likitless Ekibi