Daha iyi elektronik sigara içimi için dikkat edilmesi gereken hususlar…

Likitless ekibi olarak Premium Likit hizmetini ön planda tuttuğumuz derecede önem verdiğimiz bir diğer konu da, siz değerli buhardaşlarımıza kaliteli keyifler nasıl sunulur ve bu hususta dikkat edilmesi gereken detaylar nelerdir gibi sorulara cevap bulmaktır.

Kaliteli tank, kaliteli coil veya kaliteli likit olmazsa olmaz maddeler olsa da, bunların yanında buhar keyfinizi birinci elden etkileyen maddeler vardır.

Bunlardan birkaçına değinmek gerekirse ilk örneğimiz hayalet aromadır. Peki nedir bu hayale aroma?

Yeni değiştirilen likit aromasının

koupit-pilulky.com

, eski aroma ile karışıp tadının bozulması durumuna denir. Sıklıkla aynı likit aromasını kullanan kişiler için pek sorun teşkil etmeyen bu hadisenin önüne geçmek için, likit değişimi öncesinden tüm makinenin sıkı bir temizlikten geçirilmesi önerilir.

Bir diğer dikkat edilmesi gereken husus ise yüksek nikotin oranlarından kaçınılmasıdır. Sigaradan geçenlerde daha sık görülür. Yüksek dozda nikotin oranının insan vücuduna olumsuz etkileri su götürmez bir gerçektir ve likitlerdeki yüksek oran bir hayli zorlaştırır. Yeni geçenlere önerimiz, likit seçiminde bilen kişileri danışması ve nikotin oranlarını orta düzeyde tutmaları yönündedir.

Önem arz eden detaylardan bir diğeri ise kuru çekimdir. Likitsiz çekilen her duman, atomizerine ve makinenize zarar verir. Ayrıca boğazda hissedilen yanık tadı ve etrafa yayılan kokusu hiç hoş değildir. Yapılmaması gerekir.

Coilinizi içme sıklığınıza eş değer zaman aralıkları ile temizlemeniz ve gün içinde boğaz kuruluğunun önüne geçmek için bol miktarda su tüketmeniz de buhardan aldığınız hazzı arttıracaktır.

Keyifli dumanlar… Elektornik Sigara

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Önemli Uyarı, Lütfen Okuyunuz!

 

Verilen siparişler 2 iş günü içinde kargoya verilmektedir. Tüm bilgilendirmeler mail yolu ile size iletilir.

Teknik destek haricinde lütfen aşağıdaki soruları sürekli olarak online desteğe ve wapp destek hattına sormayınız!

1) Kargo ne zaman çıkacak? ( 2 iş günü içinde çıkacak. Mailinize bilgilendirmeler gelecek)

2) Ödemem hala onaylanmadı? (Ödemeleriniz hemen onaylanmakta ve bilgilendirmeler mailinize gönderilmekte.

3) Cuma günü ve hafta sonu verilen siparişler ancak pazartesi günü yola çıkar.

4) Sipariş verdim hemen bugün kargoya verir misiniz? (Elimizden geldiğince aynı gün kargoya veriyoruz. Vermemişsek 2 iş günü içinde çıkar. Mail bilgilendirmelerini takip ediniz.

5) Sipariş verdikten sonra lütfen sabırla bekleyiniz. Her bir aşamayı online desteğe ve wapp hattımıza sormayınız. Diğer müşterilerle ilgilenecek zamanımız kısıtlı oluyor.

6) Wapp aramalarına kapalıyız. Lütfen arama yapmayınız. Yalnızca mesaj bırakınız.

7) Kargo konusunda sürekli soru soran kişilerin siparişleri tarafımızca iptal edilebilir ve ücretleri iade edilebilir. Bu konudaki hakkımızı saklı tutmaktayız.

8) İş yükümüzü azaltmak adına lütfen bu maddeleri göz önünde bulundurunuz. Likitless'a olan ilginiz için teşekkürler. Keyifli ve sağlıklı buharlamalar dileriz.