Daha iyi elektronik sigara içimi için dikkat edilmesi gereken hususlar…

Likitless ekibi olarak Premium Likit hizmetini ön planda tuttuğumuz derecede önem verdiğimiz bir diğer konu da, siz değerli buhardaşlarımıza kaliteli keyifler nasıl sunulur ve bu hususta dikkat edilmesi gereken detaylar nelerdir gibi sorulara cevap bulmaktır.

Kaliteli tank, kaliteli coil veya kaliteli likit olmazsa olmaz maddeler olsa da, bunların yanında buhar keyfinizi birinci elden etkileyen maddeler vardır.

Bunlardan birkaçına değinmek gerekirse ilk örneğimiz hayalet aromadır. Peki nedir bu hayale aroma?

Yeni değiştirilen likit aromasının, eski aroma ile karışıp tadının bozulması durumuna denir. Sıklıkla aynı likit aromasını kullanan kişiler için pek sorun teşkil etmeyen bu hadisenin önüne geçmek için, likit değişimi öncesinden tüm makinenin sıkı bir temizlikten geçirilmesi önerilir.

Bir diğer dikkat edilmesi gereken husus ise yüksek nikotin oranlarından kaçınılmasıdır. Sigaradan geçenlerde daha sık görülür. Yüksek dozda nikotin oranının insan vücuduna olumsuz etkileri su götürmez bir gerçektir ve likitlerdeki yüksek oran bir hayli zorlaştırır. Yeni geçenlere önerimiz, likit seçiminde bilen kişileri danışması ve nikotin oranlarını orta düzeyde tutmaları yönündedir.

Önem arz eden detaylardan bir diğeri ise kuru çekimdir. Likitsiz çekilen her duman, atomizerine ve makinenize zarar verir. Ayrıca boğazda hissedilen yanık tadı ve etrafa yayılan kokusu hiç hoş değildir. Yapılmaması gerekir.

Coilinizi içme sıklığınıza eş değer zaman aralıkları ile temizlemeniz ve gün içinde boğaz kuruluğunun önüne geçmek için bol miktarda su tüketmeniz de buhardan aldığınız hazzı arttıracaktır.

Keyifli dumanlar… Elektornik Sigara

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Kargo Ücretleri:

Yılbaşı itibari ile kargo firmalarının neredeyse %50 fiyat artışları yüzünden, Likitless.net'ten yapılan siparişlerin kargo ödemeleri de bu durumdan etkilenmiştir. Anlaşmalı kargolarımızın gönderi bedelleri 20-30 TL arasında sistemimize yansımaktadır. Likitless.net yönetimi olarak elimizden geleni yapmaya çalışsak da 199 TL ve altı siparişlerin gönderim bedellerini 19.90₺'ye sabitlemiş olduğumuzu belirtmek isteriz. 199₺ ve üzeri siparişler ücretsiz kargo ile gönderilmeye devam edilmektedir.

Teslimat: 

COVID-19 süreci ile alakalı olarak kargo firmalarında yaşanan ciddi yoğunluklar yüzünden, Likitless'net üzerinden verilen siparişlerin size ulaşması 48-72 saat arasında değişebilmektedir. Bilgilendirmeler sizlere mail yolu ile sürekli aktarılmaktadır. Sizden ricamız, Online Destek kanalımızı diğer müşterilerle de ilgilenebilmek adına, kargolarınızın durumunu sürekli olarak sorgulamamanız yönündedir. Anlayışınız için teşekkürler.

-Likitless Ekibi