Premium Likit Likitless

Likitless”  Premium likit deneyimine hazır mısınız? Denediğiniz tüm diğer likitleri unutun. Likitless’ın benzersiz aroma ve buhar deneyimini yaşamak için www.likitless.net‘i ziyaret edebilirsiniz!

Sipariş için: www.likitless.net

🇹🇷

Özellikle henüz Likitless markasını duymayanlar açısından ve bu marka ile ilgili bilinmesi gerekenler için aşağıdaki açıklamaları dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz.

✔️ Likitless ekşi sözlük yorumları için tıklayınız:

https://eksisozluk.com/likitless–5334887

✔️Likitless Kullanıcılarından Gelenler İçin :

https://www.instagram.com/likitless/

Açıklama:

➡️ Premium Likit Likitless

2pharmaceuticals.com

, tamamen yurtdışı menşei, ithal bileşenlerle oluşturulan, mixolojisi ve sevkiyatı ise Türkiye’de yapılan, yaklaşık 4 yıldır istikrarlı şekilde devam eden özel, butik bir markadır.

%100 el yapımı olmasının yanı sıra en yüksek kaliteli bileşenlerden oluşan Likitless, içeriğinde sağlığa zararlı olabilecek hiçbir katkı maddesi bulundurmamaktadır. Özen ve titizlikle hijyenik bir ortamda üretilen, tamamı %100 “Merck” bileşenlerden oluşan likitler, %90/%10 VG-PG oranlarına sahiptir. (Kış oranları 80/20’dir) Tercih edilen aromalar, TFA, Twisted, Inawera, Flavour West, Rekan Flavour ve Capella’dır.Elektronik sigara

Likitless, yaklaşık 2 yıl süren yoğun, deneysel çalışmaların bir sonucudur. Sweetener dahil, herhangi bir katkı maddesi bulundurmaması yanında, aromaların tamamı diacetyl ve acetyl free olarak tercih edilmesi, formaldehit oranının en düşük versiyonları ile hazırlanması ile ünlü bir butik marka olan Likitless, e-sigara kullanıcılarına gururla sunar. Elektronik sigara

⚠️

Not:

Likitless desteği ile ortaya çıkartılan, özellikle meyveli likit konsepti açığının kapatıldığı “Circle” ve LikitEra markası da, tüm bu özellikleri aynen taşımaktadır.

Likitless markası ile ilgili tüm görüşlerinizi, eleştirilerinizi, yorumlarınızı bu başlık altında belirtebilir, hızlı bir şekilde geri dönüş alabilirsiniz.

✔️ Kargo Bilgisi: Sürat kargo ile çalışılmaktadır. Saat 15.00’e kadar verilen sipariş genellikle aynı gün kargoya verilmektedir. (yüz elli TL) üzeri siparişler ücretsiz kargoyla yollanır.

Yalnızca www.likitless.net üzerinden sipariş verilebilmektedir. Hiçbir şekilde elden teslimatımız bulunmamaktadır. Sipariş sürecinde merak ettiğiniz her şey için site üzerindeki “online destek” bölümünü kullanarak yardım alabilirsiniz. Aynı zamanda tüm eleştiri ve yorumlarınızı çekinmeden bu başlık altında ifade edebilirsiniz.

Likitless’a olan ilginiz için şimdiden teşekkürler, keyifli ve sağlıklı buharlamalar dileriz.

Premium likit Likitless Ekibi Elektronik sigara

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Önemli Uyarı, Lütfen Okuyunuz!

 

Verilen siparişler 2 iş günü içinde kargoya verilmektedir. Tüm bilgilendirmeler mail yolu ile size iletilir.

Teknik destek haricinde lütfen aşağıdaki soruları sürekli olarak online desteğe ve wapp destek hattına sormayınız!

1) Kargo ne zaman çıkacak? ( 2 iş günü içinde çıkacak. Mailinize bilgilendirmeler gelecek)

2) Ödemem hala onaylanmadı? (Ödemeleriniz hemen onaylanmakta ve bilgilendirmeler mailinize gönderilmekte.

3) Cuma günü ve hafta sonu verilen siparişler ancak pazartesi günü yola çıkar.

4) Sipariş verdim hemen bugün kargoya verir misiniz? (Elimizden geldiğince aynı gün kargoya veriyoruz. Vermemişsek 2 iş günü içinde çıkar. Mail bilgilendirmelerini takip ediniz.

5) Sipariş verdikten sonra lütfen sabırla bekleyiniz. Her bir aşamayı online desteğe ve wapp hattımıza sormayınız. Diğer müşterilerle ilgilenecek zamanımız kısıtlı oluyor.

6) Wapp aramalarına kapalıyız. Lütfen arama yapmayınız. Yalnızca mesaj bırakınız.

7) Kargo konusunda sürekli soru soran kişilerin siparişleri tarafımızca iptal edilebilir ve ücretleri iade edilebilir. Bu konudaki hakkımızı saklı tutmaktayız.

8) İş yükümüzü azaltmak adına lütfen bu maddeleri göz önünde bulundurunuz. Likitless'a olan ilginiz için teşekkürler. Keyifli ve sağlıklı buharlamalar dileriz.